Субота, 21 вересня 2019, 22:14:02

За ініціативи і організації священика Миколая Іванця, настоятеля Свято-Покровського храму с. Літки Української Православної Церкви Київського Патріархату, та за підтримки активних парафіян храму в селі Літки Броварського району вже понад півроку проходить збір продуктів та необхідних речей для української армії.

«Блаженні милосердні, бо вони помилувані будуть» (Мф. 5, 7) – під таким закликом євангельської заповіді парафіяни Свято-Покровського храму та інші люди доброї волі намагаються підтримати українських воїнів, які перебувають захищають Україну від нашестя агресора. Щирою молитвою та матеріальною допомогою люди стараються віддячити захисникам України за їх жертовність та любов до своєї землі і рідного народу. Бо каже Господь, що немає більшої любові, ніж віддати своє життя за ближнього.

Так, у період з серпня 2014 року по лютий 2015 року при храмі було зібрано та передано на Схід України нашим воїнам близько 10 тонн гуманітарної допомоги.

Під час важких випробувань все частіше люди об’єднуються, творячи діла милосердя, підтримуючи один одного. Варто зазначити, що допомогу для українських військових приносили і деякі колишні прихильники церкви Московського Патріархату, яка діє в с. Літки. І хоч духовенство УПЦ Московського Патріархату не змінило своєї позиції стосовно подій на Сході України, люди починають відсіювати зерно від полови. Все частіше вони відкрито обурюються такій несправедливості та намагаються допомагати українській армії.

Кожної неділі, а також у свята, відколи розпочалася Революція гідності, а пізніше наступ ворога на Крим та Схід України, після Божественної Літургії у Свято-Покровському храмі служаться молебні, в яких підносяться молитви до Господа Бога за визволення від нашестя ворогів, за мир в Україні, за об’єднання Української Православної Церкви та за єдність нашої держави.

Ми віримо, що випробування зміцнять нашу віру в Бога і в цій боротьбі за цілісність України Господь подарує нам перемогу.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату