Вівторок, 18 грудня 2018, 13:40:43

21 жовтня 2017 р. у Деснянському районі м. Києва відбулися заходи з нагоди відкриття оновленого скверу «Доброволець».

Цього дня з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета було освячено хрест на місці будівництва каплиці в пам'ять загиблим воїнам на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Після цього була відслужена заупокійна літія за загиблими українськими воїнами.

У спільній молитві взяли участь: благочинний лівого берега м. Києва прот. Павло Основенко, Головний капелан державної прикордонної служби України свящ. Михайло Предко та клірик Петро-Павлівського храму на Позняках свящ. Андрій Головков.

Разом із священиками молились і депутати Верховної та міської ради, керівництво райдержадміністрації Деснянського району, ветерани АТО та Афганістану, громадські діячі, волонтери та військовослужбовці усіх формувань.

Пам'ять героїв, полеглих за незалежність України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Віддаючи данину пам'яті героям, які заради миру і спокою на рідній землі загинули за Україну, присутні на заході військовослужбовці, представники силових структур міста і громадських організацій та усі присутні поклали вінки і квіти до пам'ятного знаку.

Головний капелан державної прикордонної служби України Михайло Предко виголосив проповідь та наголосив про значення і силу молитви за мир в нашій державі та українського воїна.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату