Субота, 23 березня 2019, 06:08:10

7-8 лютого 2018 р. з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія проректор КПБА прот. Віталій Клос, викладачі КПБА прот. Петро Бойко і свящ. Іван Сидор взяли участь у святкуванні Дня святого Маруна, Отця Маронітської Католицької Церкви.

Заходи проходили під егідою архієпископа Мечислава Мокшицького, Львівського митрополита і Глави Конференції Римо-Католицьких єпископів в Україні в присутності Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Гуджеротті, Надзвичайного і Повноважного Посла Лівану в Україні пана Алі Дахера та Ліванської Маронітської Родини в Україні.

7 лютого 2018 р. у кафедральному католицькому соборі св. Олександра відбулася урочиста передача мощей святого Шарбеля, після чого була звершена Служба Божа різними мовами, зокрема українською, англійською, арамейською, сирійською.

На завершення відбувся духовний концерт, участь в якому взяв також хор КПБА під керівництвом дияк. Юрія Мигаля.

Урочистості продовжились 8 лютого 2018 р. у Національній Філармонії України, де відбувся святковий концерт за участі ліванських музикантів та виконавців народних та сучасних ліванських пісень.

Після концерту прот. Віталій Клос у присутності прот. Петра Бойка та свящ. Івана Сидора передав Надзвичайному і Повноважному Послу Лівану в Україні пану Алі Дахеру найкращі побажання від ректора КПБА митрополита Епіфанія, побажавши міцного здоров’я та здійснення усіх ініціатив Посольства, направлених на зміцнення відносин між Україною та Ліваном.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату