Вівторок, 25 лютого 2020, 17:18:48

23 травня 2018 р. на запрошення Верховного Муфтія України, Голови Духовного управління мусульман України шейха Ахмеда Таміма викладачі Київської православної богословської академії свящ. Іван Сидор та свящ. Іван Гищук взяли участь в офіційному заході з нагоди початку місяця Рамадан.

На святкуванні були присутні представники влади, дипломатичного корпусу, релігійних та громадських організацій.

Зокрема з вітальним словом виступили: Віце-прем’єр міністр України Павло Розенко, заступник Міністра України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, Начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець.

Голова Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім виступив з вітальним словом і подякував усім за зустріч. Після цього усі присутні в залі переглянули фільм про життя мусульман в Україні.

Наступного дня, 24 травня 2018 р., на запрошення президента Україно-арабської ділової ради шейха Емада Абу Алру викладач КПБА свящ. Іван Сидор взяв участь в урочистому прийомі організованим Українсько-арабською діловою радою та Українським центром діалогу та комунікацій.

Вечеря-Іфтар, яка проходила з нагоди початку місяця Рамадан, відбулась в Українському Домі за участі Послів Арабських та Ісламських країн, представників влади, науковців, релігійних та громадських організацій.

За вагомий особистий внесок у сфері розвитку українсько-арабських міждержавних, ділових, культурно-релігійних і наукових відносин президент Україно-арабського ділової ради шейх Емад Абу Алру нагородив Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета почесною грамотою.

Під час засідання обговорювались питання членства в Українсько-арабській діловій раді, створення Експертних Рад та активізації міжнародних і міжрелігійних відносин між Україною та країнами Арабського Сходу.

Фото з оф. сайту Духовного упралвління мусульман в Україні та  Україно-арабського ділової ради

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату