Вівторок, 25 лютого 2020, 17:51:05

75-річчя військової частини А0543

 | П'ятниця, 22 червня 2018, 19:08

19 червня 2018 р. з благословення митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія духовенство Миронівського, Богуславського, Білоцерківського, Рокитнянського та Таращанського районів УПЦ Київського Патріархату, взяли участь у проведені урочистого заходу з нагоди 75- річчя військової частини А 0543.

З благословення Святійшого Патріарха Київського та Всієї Руси-України Філарета були вручені медалі     «За жертовність і любов до України» військовослужбовцям: полковнику Євстаф'єву Сергію Васильовичу, підполковнику Бродару Олександру Васильовичу, підполковнику Веригі Володимиру Васильовичу, підполковнику Дубині Миколаю Денисовичу, підполковнику Томашевському Олександру Сергійовичу, старшині Кріцькому Денису Леонідовичу, ст. сержанту Шпаку Сергію Миколайовичу, ст. сержанту Сядренку Сергію Петровичу.

Священики привітали військовослужбовців зі святом та провели молитву за Україну за військо та народ.

Святкування пройшло у теплій атмосфері любові та гордості за наше військо. Командир військової частини Євстаф'єв Сергій Васильович подякував священикам за вітання і нагороди та попросив молитись за всіх солдат які з честь захищають нашу батьківщину.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату