Вівторок, 25 лютого 2020, 17:00:41

16 липня 2018 р. у храмі на честь Св. ап. і єв. Іоана Богослова с. Пустовіти Миронівського району відбувся чин похорону над спочилим протоієреєм Іваном Наливайком.

Божественну Літургію і чин похорону очолив секретар Переяславської єпархії прот. Михаїл Лесюк. Йому співслужили: благочинний Миронівського району прот. Володимиир Петрик, намісник Свято-Миколаївського Богуславського монастиря ігумен Арсеній (Пожарний) та духовенство району.

Некролог. Священик Наливайко Іван Кирилович народився 23 вересня 1951 р., в селі Кричильськ, Сарненського району Рівненської області. Служив в армії, отримав звання старшого сержанта.

1 березня 1975 році одружився на миронівчанці Серафимі Чохленко. Працював юристом. Закінчив сільськогосподарську академію в Києві .

Священником мріяв бути з п’яти років. Після закінчення Київської духовної семінарії 4 грудня 1990 р. митрополитом Київським і Галицьким Філаретом (нині – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України) був рукоположений у священичий сан. Свої пастирські обов’язки виконував в с. Пустовіти Миронівського району на Київщині. В 1995 році разом з громадою увійшов у новозбудований храм Св. ап. і єв. Іоана Богослова.

Коли постало питання до якої конфесії належати, без вагань разом з вірянами обрав Українську Православну Церкву Київського Патріархату.

Виховав трьох дітей: доньку Світлану, сина (нині спочилого) Олексія, доньку Марію.

Має численні нагороди, але найбільшою своєю нагородою вважав духовний сан дарований Господом.

Останні сім років тяжко хворів і перебував на спокої.

Відійшов у вічність 14 липня 2018 р.

Нехай Господь упокоїть душу спочилого протоієрея Івана з праведниками!

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату