Середа, 23 травня 2018, 23:26:35

 

26 квітня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. На зустрічі також були присутні митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії, перший проректор КПБА прот. Олександр Трофимлюк та заступник голови Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України Юрій Решетніков.

Після вітань Святійший Владика подякував пані Лілії за сприяння в процесі входження богословської освіти в освітню систему України та нагородив Міністра орденом святого Архистратига Михаїла за заслуги у розвитку і утвердженні духовної освіти. Юрія Решетнікова також було нагороджено високою церковною відзнакою. Лілія Гриневич подякувала Його Святості за нагороду та, в свою чергу, високо оцінила Київську православну богословську академію, вказавши, що це вищий духовний навчальний заклад, який в повній мірі використав усі можливості нового закону про вищу освіту і щодо ліцензування, і стосовно акредитації. Далі пані Міністр поінформувала Патріарха про хід роботи комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту.

 Впродовж зустрічі сторони також торкнулися широкого кола питань, зокрема, сучасної ситуації та проблем у навчальних закладах, викладання християнської етики, шляху та місця богословської науки та діалогу між світськими і духовними науковими колами.

Наприкінці зустрічі Святійший Владика подякував гостям і подарував нові друковані видання Київської Патріархії та писанки.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату