Четвер, 26 квітня 2018, 21:58:18

Святковий концерт до Дня захисту дітей

 | П'ятниця, 02 червня 2017, 20:13

1 червня в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. В цей день з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в актовій залі Київської православної богословської академії було проведено святкову програму для дітей сиріт, а також для діток з особливими потребами.

Святковий захід організований Синодальним управлінням у справах молоді УПЦ Київського Патріархату, головою якого є архімандрит Макарій (Папіш) спільно з директором благодійного фонду «Творчі діти» Ларисою Анатоліївною Антроповою.

Цього дня духовна академія була переповнена дитячим сміхом і голосінням. Понад 300 діток з різних будинків-інтернатів столиці не лише стали глядачами святкового концерту, але й самі брали активну  участь у заході: танцювали, співали, читали вірші українських письменників, розповідали різні історії, жартували.

Розпочалась урочиста частина молитвою по завершені якої  усіх присутніх в залі на плідну працю благословив Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет. Його Святість звернувся до діток зі словами проповіді, у якій простими словами розкрив глибокий сенс любові до ближнього, особливо до найменших жителів нашої планети.

Зі словами вітань до усіх присутніх звернувся також Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Активну участь у святкуванні також брали: Уповноважений Президента України по правам дітей Кулеба Микола Миколайович, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Сушкевич Валерій Михайлович, народний депутат України Олександр Третьяков, народний депутат України Вікторія Войцицька, народний артист України Анатолій Гнатюк, народна артистка України Оксана Пекун, воїн-захисник Андрій Демура, заслужений майстер спорту України, чемпіон Параолімпійських ігор з лижних перегонів Світлана Тріфонова, заслужений майстер спорту, рекордсмен Миру та Європи, чемпіон параолімпійських ігор по плаванню Олена Акапян, переможниця «Жінка року» Олена Гончарук, голова ГО «РУХ територіальних Громад» Олександр Тигов та ін.

Завершилось святкування спільною трапезою.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату