Понеділок, 26 червня 2017, 11:35:44

2 червня 2017 р. в Дніпровській духовній семінарії відбувся урочистий акт першого випуску бакалаврів. Урочистості розпочалися Божественною Літургією у семінарському храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла, яку очолив Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, , архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін, ректор Дніпровської духовної семінарії прот. Сергій Нарольський, Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк, секретар Вченої ради КПБА свящ. Сергій Колот, прот. Анатолій Зінкевич та інше запрошене духовенство.

Під час богослужіння митрополит Епіфаній рукоположив у сан диякона студента 1 курсу заочної форми навчання Руслана Копилова.

Після Літургії було відслужено подячний молебень.

Після спільної молитви митрополит Епіфаній з архієреями та духовенством оглянули навчальний корпус Дніпровської духовної семінарії.

Урочисте засідання з нагоди першого випуску в ДДС відкрив ректор семінарії прот. Сергій Нарольський. Протоієрей Сергій презентував журнал про навчальний процес і діяльність викладачів і студентів Дніпровської духовної семінарії, який побачив світ завдяки фінансовій допомозі благодійника духовної школи Петровського Олександра Володимировича. Ректор привітав професорсько-викладацький колектив та випускників і подякував усім присутнім, що спільно розділили радість першого випуску.

Зі словами вітань виступив також Патріарший намісник, ректор Київської православної богословської академії, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Владика вручив дипломи першим випускникам семінарії.

З вітальним словом виступив також єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон.

На завершення урочистого акту відбувся концерт духовних творів.

На згадку про подію була зроблена спільна світлина.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2013 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяслав-Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату