Четвер, 19 липня 2018, 10:28:50

30 червня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній взяв участь в дипломатичному прийнятті посольства Канади з нагоди національного свята – Дня Канади.

Разом з владикою на заході був присутній Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк.

Від імені Святійшого Патріарха Філарета митрополит Епіфаній привітав надзвичайного і повноважного посла Канади в Україні - пана Романа Ващука з 150-ю річницею утворення держави Канада. Патріарший намісник побажав пану послу міцного здоров’я і Божого благословення у всіх його справах, а також подякував уряду і усьому населенню Канади за значну допомогу, яку ті надають Україні у боротьбі за власну незалежність.

День Канади – державне свято Канади, яким відзначається підписання Акту Британської Північної Америки (нині: Акт Конституції 1867 р.), та створення Канади 1 липня 1867 р. з двох британських колоній і однієї провінції Британської імперії, що мала статус британського домініону.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату