Субота, 21 квітня 2018, 03:07:05

197484

4 липня 2017 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка проходила у Кабінеті Міністрів України за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Його Святість супроводжував Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Глава уряду вдячний представникам духовенства за підтримку у проведенні необхідних країні реформ і готовий до співпраці заради того, щоб зміцнювати Україну і її суспільство. Володимир Гройсман підкреслив важливість співпраці держави із Церквою та представив їм порядок денний реформ Кабміну.

Представники Всеукраїнської Ради Церков висловили свою підтримку урядовим реформам в Україні. Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зазначив: «Ми підтримуємо ваші зусилля проводити в Україні реформи на користь держави, українського народу. Те, що є спротив з боку корупціонерів, тих, хто займається злочинністю, свідчить, що ми на правильному шляху, а ті, хто отримають від реформ користь, не будуть противитися. Ми з вами – з урядом, нашою владою, державою, армією. Можете розраховувати на підтримку Церков, тому що ми захищаємо українську державу, український народ і українське майбутнє".

Джерело

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату