Середа, 24 жовтня 2018, 01:13:15

24 жовтня 2017 р. в залі засідань вченої ради Київської православної богословської академії зі спільної молитви розпочалась серія робочих зустрічей викладачів КПБА та військових священиків (капеланів).

Захід проходив під головуванням митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія та Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана з представниками Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та військовими психологами з метою формування методичних рекомендацій для роботи військових священиків (капеланів), що перебувають на штатних посадах в відповідних відомствах з військовослужбовцями.

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звернувся до присутніх з вітальним словом та зазначив: «Війна нас змусила прийти до цього. Ми поступово відродили військове духовенство. Я радий, що саме тут, в стінах КПБА ми зустрічаємся та випрацьовуємо практичні рекомендації для військових священиків».

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан привітав присутніх делегатів від силових структур та подякував їм за активну участь у роботі відродження служби військового духовенства при цьому зазначивши: «Є пропозиція кожні два тижні збиратись, доки ми не виробимо відповідні методичні посібники».

В рамках робочої зустрічі були обговорені питання практичного підпорядкування військового священика (капелана) в частині, теми та напрямки лекцій, котрі військовий священик (капелан) має доносити до військовослужбовців. Учасники погодили план-графік наступних робочих зустрічей та розподілили зони відповідальності по підготовці проектів-пропозицій на наступну робочу зустріч.

Захід завершився спільною молитвою.

Джерело

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату