Вівторок, 18 грудня 2018, 13:47:02

28 грудня 2017 року відбулося підсумкове засідання вченої Київської православної богословської академії за І семестр 2017/2018 навчального року.

У вступному слові Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, ректор КПБА, привітав викладачів із завершення I семестру та розповів про пріоритетні напрямки діяльності КПБА у 2017/2018 навчальному році.

З нагоди 25-ти річчя з часу відновлення Київської православної академії ряд викладачів були нагороджені Грамотами від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, а також грамотами Київського міського голови.

З нагоди відзначення 25-ти літнього ювілею КПБА, засідання вченої ради відвідав почесний гість – голова Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Олег Олександрович Гаряга. Від очільника столичної районної адміністрації пролунали теплі слова привітань, представників професорсько-викладацького складу нагороджено грамотами та подяками. Ректора КПБА митроролита Епіфанія було нагороджено Почесною грамотою Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації.

У звітній частині засідання перший проректор прот. Олександр Трофимлюк розповів про нові особливості проходження процедури акредитації, формування редколегій фахових видань та необхідність рекомендації до друку чергових номерів фахового наукового журналу зі спеціальності 041 – «Богослів’я» «Православний вісник Київського Патріархату».

Про навчальну, виховну та наукову роботу прозвітували проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос, старший інспектор протод. Василій Дідора, декан богословського факультету О.Я. Мирончук.

Далі прозвітували керівники структурних підрозділів КПБА. Вченою радою було затверджено Правила прийому до КПБА у 2018 році, розглянуто прохання, заслухано аспірантів, затверджено теми кандидатських дисертацій.

Завершуючи підсумкове засідання Вченої ради митрополит Епіфаній привітав професорсько-викладацький колектив КПБА з прийдешніми різдвяними святами.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату