Вівторок, 18 грудня 2018, 13:39:47

22 січня 2018 р. на запрошення Президента України Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у державних урочистостях з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР, які проходили в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Предстоятеля УПЦ Київського Патріархату супроводжував Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Участь у святкових заходах взяли також члени Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій, представники влади, дипломатичного корпусу, почесні гості.

На урочистому зібранні президент України Петро Порошенко виступив з вітальним словом і відзначив деяких осіб державними нагородами.

Учасники зібрання переглянули екранізовану історію становлення української незалежності у супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України та Національної академічної заслуженої хорової капели «Думка».

Нагадаємо, 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві відбулося проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що ознаменувало собою об’єднання історичних українських земель в єдину незалежну Державу. Офіційно державне свято День соборності України введено у 1999 році.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату