Понеділок, 18 лютого 2019, 10:20:46

6 лютого 2018 р. відбулась зустріч Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій з Послами країн Великої сімки (G7) з метою налагодження взаємодії та постійного діалогу.

Участь у заході, який проходив у Будинку митрополита Національного заповідника Софія Київська, взяли 17 членів ВРЦіРО.

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату участь у зустрічі взяли Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній та архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Серед високоповажних очільників іноземних дипломатичних місій були присутні посол Канади Роман Ващук, посол Японії Сумі Шігекі, посол Великобританії Джудіт Гоф, посол США Марі Йованович, посол Європейського Союзу Хюґ Мінґареллі, посол Німеччини Ернст Райхель, посол Італії Давіде Ла Чечіліа та заступник глави дипломатичної місії Франції Крістоф Ле Ріголер.

На початку зустрічі головуючий у ВРЦіРО єпископ Олександр Зан-Фабіан, глава Консисторії Закарпатської реформатської Церкви, привітав учасників заходу і побажав плідної співпраці.

Головною темою зустрічі стало обговорення пріоритетних напрямків для подолання корупції в Україні, верховенство права, участь релігійних громад в успішному духовному, культурному та економічному розвитку країни.

Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній у своїй промові підкреслив, що Церква активно підтримує реформи в Україні, а також звернув увагу щодо питання звільнення українських військовополонених та заручників, яке відбулося завдяки співпраці ВРЦіРО та країн Великої сімки.

Керівники релігійних організацій мали можливість звернутися до високоповажних Послів найбільш розвинених держав світу зі своїми пропозиціями та ідеями щодо подальшої співпраці для досягнення бажаного миру та стабільності в Україні.

У свою чергу надзвичайні і повноважні Посли запевнили, що країна, яку кожен з них представляє, всіма можливими засобами буде підтримувати Українську державу на шляху її розвитку.

На завершення зустрічі була зроблена спільна світлина.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату