Понеділок, 20 травня 2019, 07:37:53

«Кіборги» зустрілися зі студентами КПБА

 | П'ятниця, 02 березня 2018, 02:32

1 березня 2018 р. з благословення митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, ректора Київської православної богословської академії, в стінах духовної школи відбулась зустріч студентів з захисниками Донецького аеропорту, а також з режисером фільму "Кіборги" Ахтемом Сеїтаблаєвим та акторами цієї стрічки.

ВІДЕО

Викладач кафедри церковно-практичних дисциплін КПБА Ольга Вержиківська розпочала захід вступним словом в якому привітала поважних гостей.

Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній у своєму слові підкреслив ті важливі риси, якими наділені українські захисники: «Якщо людина по-справжньому любить свій народ і свою Батьківщину, то вона не боїться ніяких випробувань, стає безстрашною і непереможною. Саме такою любов’ю переповнені серця наших Героїв, які продемонстрували надлюдські, я б сказав надприродні, можливості, через що сам ворог прозвав їх «кіборгами» - сказав владика.

Також до усіх присутніх в залі звернувся голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Усі присутні в залі мали можливість переглянути уривок з фільму «Кіборги» після чого відбулось спілкування з учасниками бойових дій у Донецькому аеропорті та акторами фільму.

Режисер фільму «Кіборги» пан Ахтем Сеїтаблаєв подякував за запрошення і в деталях розповів як створювалась ця стрічка. Своїми власними історіями та досвідом поділилися також актори фільму: В’ячеслав Довженко (позивний «Серпень»), Роман Ясиновский («Гід»), Андрій Ісаєнко («Субота»).

Консультували кіношників військові, зокрема, заступник командира 93-ї ОМБр, український воїн, який брав участь у важких боях за ДАП у вересні 2014-го Кирило Недря («Доцент»). Цього вечора пан Кирило також був присутній на зустрічі з викладачами і студентами КПБА і ділився своїми спогадами бою за аеропорт.

Як пояснюють автори, образи героїв – збірні. Їх прототипами стали реальні кіборги, чиї історії були художньо втілені у сценарії до фільму. За словами режисера Ахтема Сеїтаблаєва, всього на головні ролі пробувалися близько 150 акторів.

Студенти КПБА ставили режисеру та акторам питання, мали можливість отримати в подарунок плакати та флаєри з автографами акторів, робили спільні фото на згадку про цю незабутню зустріч.

Понад три години в актовій залі КПБА продовжувалось душевне спілкування вихованців духовної академії з «кіборгами».

На завершення зустрічі була зроблена спільна світлина.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату