Субота, 23 березня 2019, 06:26:24

22 березня 2018 р., ввечері, в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017».

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета участь у заході взяв Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

На початку конкурсу з вітальним словом до усіх присутніх звернувся митрополит Епіфаній, який подякував кожному за працю і жертовність. Владика зазначив, що ефективний розвиток соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні сприяє успішному розвитку держави, надихає інших творити милостиню в ім’я добра і любові.

Ряд лауреатів цьогорічного конкурсу «Благодійна Україна – 2017» отримали з рук Патріаршого намісника відзнаку «Ангел добра» та символічну статуетку – ангела.

Серед учасників конкурсу «Благодійна Україна» було безліч громадських, волонтерських, благодійних організацій, спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, громадські об’єднання з усіх куточків України та світу.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату