Субота, 23 березня 2019, 06:08:26

23 березня 2018 р. на запрошення командування військової частини 3018, що дислокується у м. Гостомель, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній взяв участь в урочистостях з нагоди святкування 4-ї річниці з Дня утворення Національної гвардії України.

Також на урочистості був запрошений військовий священик прот. Федір Мацур, який духовно опікується військовослужбовцями цієї військової частини. 

Зі вступним словом до усіх присутніх звернувся командир військової частини 3018 полковник Іван Леонідович Миропольський. У своєму зверненні командир акцентував свою увагу на тому, що у кожній країні повинна бути сила, яка може протистояти злочинності та агресії в країні: «Однією з таких сил є поправу воїни підрозділів Національної гвардії України» – зазначив полковник Іван Миропольський.

Після промови усі присутніх в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих воїнів, які віддали своє життя захищаючи Конституційний лад, права і свободу громадян.

До вітального слова був запрошений Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Владика подякував українським військовослужбовцям за сумлінну та жертовну службу на благо нашої держави України і зазначив, що за ці не прості 4 роки Національна гвардія України успішно розвивається демонструючи успіхи і професіоналізм. Митрополит Епіфаній побажав нацгвардійцям не зупинятись на досягнутому і закликав на українських захисників Боже благословення. Також владика передав в дар військовій частині ікону архістратига Божого Михаїла.

До вітальної промови були також запрошені заступники начальника штабу, громадські та політичні діячі.

Урочисті заходи проходили в актовій залі Ірпінської міської Ради.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату