Субота, 23 березня 2019, 06:41:39

16 квітня 2018 р. відбулась зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Разом з Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату участь у зустрічі взяли: Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній та настоятель трапезного храму Софії Київської прот. Петро Ландвитович.

Під час зустрічі сторони обговорили різні питання. Зокрема Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що побудова сильної держави можлива лише через збереження національної культури, підтримку сімейних цінностей та духовності: «Дякую за добрий рівень діалогу. Це надзвичайно важливо, що ми розуміємо, які завдання перед нами стоять. Утвердження духовності та віри – наша важлива місія. Духовність – це фундамент і основа держави. Ми завжди будемо робити все, щоб духовність зміцнювалася, щоб дорога до храму була вільною. Ми сьогодні затвердимо новий порядок денний і сформуємо питання, які потребують обговорення» – сказав Володимир Гройсман.

Патріарх Філарет подякував Главі Уряду за підтримку Церкви та релігійних організацій в Україні: «Ми відчуваємо урядову підтримку Церкви та релігійних організацій в Україні. Для нас це дуже важливо. Також хочу подякувати за вашу позицію в укріпленні сімейних цінностей в Україні. Якщо сім’ї не буде, не буде нації, і не буде держави», – наголосив Святійший Патріарх Філарет.

Джерело

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату