Вівторок, 19 лютого 2019, 12:41:58

Розвиваючи міжнародну співпрацю

 | П'ятниця, 27 квітня 2018, 18:50

25 квітня 2018 року відбулася зустріч ректора Київської православної богословської академії, голови Синодального управління у справах духовної освіти, Патріаршого намісника митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія з головою управи ставропігійної парафії святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії (США) п. Сюзан Газ.

Під час зустрічі, в якій також взяли участь перший проректор КПБА, професор протоієрей Олександр Трофимлюк та завідувач кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін КПБА, доцент Святослав Чокалюк, сторони обговорили можливість розширення співпраці Київської православної богословської академії з науковими та навчальними інституціями в Сполучених Штатах Америки.

Крім того, митрополит Епіфаній висловив слова подяки п. Сюзан за матеріальну підтримку, яка надійшла від неї та всієї ставропігійної парафії святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії для влаштування приміщення кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін КПБА.

27 квітня 2018 р. у Актовій залі Київської православної богословської академії відбулась передача цінного подарунка для духовної школи - плазмової панелі для розноманітних завдань. В цей день Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у присутності ректора КПБА митрополита Епіфанія, також подякував благодійникам зі Сполучених Штатів Америки і висловив своє сподівання на подальшу співпрацю. 

Після цього, на кафедрі церковно-історичних і практичних дисциплін, за вагомий внесок у розвиток української богословської освіти і науки владика-ректор відзначив п. Сюзан Почесною грамотою Київської православної богословської академії.

Наприкінці розмови сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Джерело

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату