П'ятниця, 26 квітня 2019, 19:03:09

3 травня 2018 року, перебуваючи з візитом до Європейського парламенту, Святійший Патріарх Філарет з ієрархами Київського Патріархату відвідали трьох українських військових, які перебувають у Військовому госпіталі ім. королеви Астрід (Брюссель, Бельгія) на лікуванні після важких поранень.

Патріарх нагородив захисників Батьківщини Василя Ковтуна, Олександра Одноколова, Ярослава Чабана медаллю «За жертовність і любов до України». Предстоятель подякував їм за героїзм і жертовний подвиг захисту України, побажав воїнам швидкого одужання та закликав на них Боже благословення.

Зустріч відбулася за сприяння Посольства України в Бельгії.

Цього ж дня Предстоятель Київського Патріархату нагородив пароха душпастирства Брюсселю ієромонаха Олега Зимака (УГКЦ) медаллю «За жертовність і любов до України» - відзначаючи його велику працю з надання допомоги військовим України та постраждалим від російської агресії, а також сприяння міжконфесійному діалогу.

У другій половині дня Святійший Патріарх Філарет у супроводі ієрархів Київського Патріархату в Посольстві України в Бельгії зустрівся з українською громадою.

Джерело

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату