Субота, 21 вересня 2019, 23:04:08

9 травня 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у День перемоги над нацизмом взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Його Святійсть супроводжували Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній та керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт.

У церемонії взяли участь ветерани Другої світової війни, Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, інші офіційні особи, представники Уряду, Адміністрації Президента, духовенства та громадськості.

Урочиста хода пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Патріарх, Президент та всі присутні поклали квіти до пам’ятника.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Воїни Почесної варти пройшли перед монументом урочистим маршем.

Після завершення пам’ятних заходів відбулося спілкування з людьми, які прийшли вшанувати пам'ять загиблих героїв та віддати шану ветеранам Другої світової війни.

Сьогодні у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату були звершені богослужіння за упокій душ всіх загиблих у Другій світовій війні.

За матеріалами сайтів Офіційного інтернет-представництва Президента України та Урядового порталу

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату