Четвер, 20 лютого 2020, 09:53:11

7 червня 2018 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка з 50-річним ювілеєм. Разом з Патріархом ювіляра привітав Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Патріарх Філарет у своїй вітальній промові подякував Віце-прем’єр-міністру України В’ячеславу Кириленку за плідну працю в ім’я розбудови незалежної Української держави і Церкви. Його Святість побажав імениннику Божого благословення, міцного здоров’я і невгасимої енергії у подальшій праці.

Після вітального слова Патріарх Філарет за заслуги з відродження духовності, за утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 50-річного ювілею нагородив пана В’ячеслава Кириленка Орденом Христа Спасителя. Також Патріарх Філарет подарував Віце-прем’єр-міністру Біблію і квіти. Митрополит Епіфаній передав ювіляру книгу AXIOS і свої найкращі побажання.

В цей день привітати ювіляра також прийшли: Прем’єр міністр України Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Генеральний прокурор України Юрій Луценко, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, урядовці, депутати, високопосадовці, науковці, громадські, політичні та культурні діячі.

Впродовж святкування лунали слова вітань і від рідних, друзів і співпрацівників пана В’ячеслава Кириленка.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату