П'ятниця, 26 квітня 2019, 18:36:21

3 липня 2018 р. у м. Переяслав Київської області стартував 10-й ювілейний Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Участь у відкритті взяв Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, представники Міністерства освіти і науки України, українських патріотичних громадських організацій, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та керівництво міста Переяслав.

Митрополит Епіфаній разом з прот. Дмитром Волошиним та капеланами благословив початок фінального етапу військово-патріотичної гри "Джура" у Переяславі. Після спільної молитви владика побажав усім сил духовних і тілесних для успішного завершення фінального етапу гри.

На змагання «Джура -2018: Наддніпрянська Січ», що триватимуть до 15 липня 2018 р., з’їхались школярі з усієї України – переможці обласних етапів змагань, вони візьмуть участь у спортивних змаганнях, вікторинах, мистецьких конкурсах, майстер-класах, рейд-походах, краєзнавчих екскурсіях, ознайомляться з роботою козацьких і молодіжних патріотичних організацій. Учасники відвідають Черкащину, Київ.

Відкрились змагання ходою вулицями Переяслава, підняттям прапорів, потім присутні вшанували полеглих героїв – учасників антитерористичної операції на Донбасі хвилиною мовчання, учасники патріотичних змагань поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Цього дня відбулася нарада щодо можливості добудови нового музею та перенесення діарами, що розміщується в стінах Свято-Вознесенського собору м. Переяслав. 

Довідка. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл») – це системна форма позакласної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, один з найважливіших заходів реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015. Основою гри в навчальних закладах є дитяче самоврядування на засадах козацької самоорганізації: добровільне об'єднання учасників для виконання завдань гри у рій (клас, гурток тощо), сотню (паралель класів), курінь (навчальний заклад). Робота за програмою гри розпочинається з початком навчального року та урочистих заходів до Дня Українського козацтва (14 жовтня). У кінці навчального року підбиваються підсумки та проводяться фінальні етапи.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату