Понеділок, 18 лютого 2019, 10:44:12

12 липня 2018 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у презентації книги Віце-прем'єр-міністра України В’ячеслава Кириленка «Три розмови про Україну».

Разом зі Святішим владикою участь у презентації книги взяв Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

«Три розмови про Україну» ­– це книжка, яка складається з трьох діалогів пана В'ячеслава Кириленка із Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, із українським письменником Василем Шклярем та з телеведучим Миколою Вереснем.

У діалозі з Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату автор спілкується про становлення української Церкви після здобуття Україною Незалежності, але у контексті усієї палітри докорінних соціальних та політичних змін, що відбулися у країні від 1991 року і дотепер. Діалог із письменником Василем Шклярем розкриває бачення ним минулого та сьогодення, вплив книг письменника на формування суспільних настроїв та творення нових архетипів українського Героя. Діалог історика, журналіста та телеведучого Миколи Вересеня із В’ячеславом Кириленком у книзі переповідає про три українські революції 1990, 2004 та 2013-2014 рр.

Протягом розмови були також обговорені найважливіші теми, що турбували та продовжують турбувати українське суспільство.

Презентація книги проходила у книгарні «Є» і кожен присутній мав можливість поставити своє запитання автору, а також учасникам описаного в книзі діалогу.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату