Середа, 19 червня 2019, 05:39:07

1532000779 0111127 – 28 липня 2018 р. Українська Церква відзначатиме 1030-ту річницю Хрещення Київської Руси-України.

Напередодні святкування, 19 липня 2018 р., у Києві в присутності представників влади та релігійних організацій відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета участь у засіданні взяли: Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк. 

Засідання комітету відбулося в Будинку Уряду під головуванням Віце-прем’єр міністра України П.В. Розенка та Заступника Голови Адміністрації Президента України Р.М. Павленка. Серед представників влади на засіданні були також присутні Міністр культури України Є.М. Нищук, очільники поліції, профільних міністерств та відомств. У ході зустрічі були обговорені питання відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі.

Окремо було зазначено, що хресна хода і святковий молебень духовенства і вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату відбудеться у день загальнодержавного свята Хрещення Руси-України і в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – 28 липня.

Нагадаємо, що спільна молитва розпочнеться у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі. Божественну Літургію у співслужінні українського єпископату очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Початок Літургії о 9:30. Хресна хода від Володимирського собору до пам’ятника святому князю Володимиру Великому розпочнеться близько 11:30.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату