Вівторок, 25 лютого 2020, 16:26:56

27 грудня 2018 року митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. Високодостойного гостя супроводжували вповноважені представники посольства.

Пан Посол привітав митрополита Епіфанія з нещодавніми епохальними подіями об’єднання Українського Православ’я, а також з обранням Його Блаженства новим Главою Української Православної Церкви.

Після привітання митрополит Епіфаній поінформував пана Посла стосовно актуальної ситуації щодо надання Томосу, про успішне проведення Об’єднавчого Собору та визнання автокефалії Помісної Православної Церкви в Україні.

Сторони також обговорили соціальну та міжконфесійну ситуацію в Українській державі і Церкві.

Цими днями Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі завершує свою каденцію на цій посаді і повертається на батьківщину. Посол почав свою дипломатичну місію в Україні 2014 року, після Революції Гідності, і за чотири роки роботи в Києві встиг стати символом швидкого розвитку відносин між Україною та Японією.

Після цього пан Шігекі Сумі і митрополит Епіфаній обмінялися пам’ятними подарунками, а також зробили спільну світлину на добру згадку про міцну дружбу.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату