Вівторок, 25 вересня 2018, 16:37:27

15 жовтня 2017 р., в дев’ятнадцяту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння з нагоди 20-ї річниці освячення храму Різдва Божої Матері у с. Забір’я Києво-Святошинського району.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Києво-Святошинського району прот. Василій Чупровський, настоятель парафії прот. Ярослав Чорненький, настоятель Свято-Михайлівської парафії с. Святопетрівське прот. Михаїл Ткач та інше запрошене духовенство.

На завершення Божественної Літургії Патріарший намісник виголосив проповідь, у якій розкрив євангельське вчення про любов до ближнього і до ворогів.

Після цього собор духовенства на подвір’ї храму відслужив подячний молебень. Під час спільної молитви була освячена фігура Божої Матері, споруджена біля храму в честь 20-ліття його заснування.

Після освячення владика Епіфаній привітав настоятеля парафії прот. Ярослава Чорненького і усіх парафіян з ювілеєм і нагородив благодійників і жертводавців архієрейськими грамотами.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату