Вівторок, 18 грудня 2018, 13:40:21

28 жовтня 2017 р., в суботу, у соборі св. Георгія Переможця Свято-Михайлівського Видубицького монастиря Високопреосвященнійший митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Всенічне бдіння.

29 жовтня 2017 р., в двадцять першу неділю після дня Святої П’ятидесятниці, Патріарший намісник звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Георгіївському соборі монастиря.

Його Високопреосвященству співслужила братія монастиря в священному сані.

Після Херувимської пісні митрополит Епіфаній звершив хіротонію над дияконом Віктором Герасимчуком висвятивши його у священичий сан.

Після Євхаристійного канону Патріарший намісник звершив дияконську хіротонію над іподияконом Анатолієм Вербою.

Після Літургії митрополит Епіфаній очолив молебень під час якого звучали прохання і молитви про визволення України від нападу чужинців, про визволення поневолених і про дарування миру нашій Вітчизні.

На завершення богослужіння Високопреосвященнійший митрополит Епіфаній привітав парафіян з недільним днем та побажав, щоб кожен дбав про свою душу, щоб слово Боже, яке Господь посіяв у нас, проросло подібно до зерна, що попало в добрий ґрунт. Адже тільки постійним духовним зростанням людина приготує гарний плід, який і приведе її до життя вічного з Богом - сказав владика.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату