Понеділок, 18 лютого 2019, 10:35:53

8 лютого 2018 р. у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси було звершено молебень після якого духовенству та мирянам Одеської єпархії було представлено нового керуючого єпархією – єпископа Одеського і Балтського Павла (Юристого).

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в цей день до Одеси прибув Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, який очолив молебень перед початком доброї справи і представив новопоставленого єпископа Павла для Одеської єпархії.

З Патріаршим намісником участь у молебні та представлені взяв також архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, тимчасово керуючий Херсонською єпархією.  Владикам співслужило духовенство м. Одеси та області.

Після представлення митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх в храмі зі словами проповіді, привітав клір і вірян Одеської єпархії з цією подією та побажав єпископу Павлу Божої допомоги і мудрості у відповідальному архіпастирському служінні.

Новопризначеного єпископа також привітали: старший священик кафедрального собору прот. Віталій Сеник, благочинні Одеської єпархії, запрошене духовенство і присутні у храмі парафіяни.

У відповідь Преосвященніший єпископ Павло виголосив слово, в якому подякував усім за підтримку і теплий прийом пообіцявши ревно і віддано служити на благо ввіреної йому єпархії.

На завершення була зроблена спільна світлина.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату