Середа, 19 червня 2019, 06:53:27

В понеділок 28 травня 2018 р., на другий день після П’ятидесятниці, в День Святого Духа, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята та 100-ліття з часу утворення Свято-Троїцької парафії у с. Мала Олександрівка Бориспільського району на Київщині.

Перед входом до церковного подвір’я владику із запашним короваєм зустріли парафіяни храму.

На Літургії Патріаршому наміснику співслужили: секретар Переяславської єпархії, благочинний Броварського району прот. Михаїл Лесюк, благочинний Бориспільського району прот. Ігор Марцін, настоятель столичного храму ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” прот. Валерій Семанцо, настоятель місцевої парафії прот. Іван Тяпко та інше запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія на Літургії владика виголосив проповідь.

На завершення Літургії було звершено хресний хід, під час якого владика окропляв вірних святою водою. Після прочитання молитви до Пресвятої Тройці та уставного многоліття митрополит Епіфаній привітав усіх жителів села із 100-літнім ювілеєм парафії і подякував настоятелю та громаді храму за спільну молитву.

Також Патріарший намісник відзначив благословенною грамотою попереднього настоятеля храму, прот. Володимира Тяпка, який ось уже 59 років вірно і жертовно звершує своє пастирське служіння на цій парафії. Такою ж грамотою владика нагородив громаду Свято-Троїцької парафії с. Мала Олександрівка.

В свою чергу священики подякували владиці за архіпастирський візит і піднесли владиці букет квітів. Парафіяни с. Мала Олександрівка також висловили свою вдячність подарувавши на храм святе Євангеліє, ікону Спасителя, ікону свт. Іоана Шанхайського та священиче облачення.

Згуртованість і щирість місцевої громади свідчить про велику пастирську працю священиків, адже вже століття вона виявляється у багатих плодах, у лиці вірних, якими цього дня був переповнений храм.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату