П'ятниця, 26 квітня 2019, 18:41:57

8 липня 2018 р., у шосту неділю після П’ятидесятниці, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Івано-Франківськ.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий Івано-Франківською єпархію митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель собору протоієрей Іоан Телятинський, храмове духовенство, а також запрошені священики.

На запричасному зі словами проповіді до усіх присутніх в храмі звернувся архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після відпусту Літургії митрополит Епіфаній подякував митрополиту Іоасафу за запрошення і за цю спільну молитву. Також Патріарший намісник звернувся з повчальним словом до присутніх в храмі парафіян.

В свою чергу митрополит Іоасаф висловив слова вдячності усім архієрея, духовенству і мирянам, які в цей недільний день спільно помолилися і вознесли хвалу Богові.

Нагадаємо, напередодні, 7 липня 2018 р., відбулося святкове богослужіння у Манявському чоловічому монастирі, яке очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату