Вівторок, 25 вересня 2018, 16:29:53

12 липня 2018 року, у день пам'яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Петропавлівський храм на Берківцях, де звершив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

ВІДЕО

Напередодні, ввечері 11 липня 2018 р., Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив Всенічне бдіння з Літією у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря. Його Високопреосвященству співслужила братія обителі у священному сані.

В сам день свята Патріарха Філарета перед входом у храм зустріли діти недільної школи, які піднесли Його Святості запашний коровай.

Під час Літургії Святійшому владиці співслужили: Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, Керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, намісник Свято-Феодосійського монастиря архім. Макарій (Папіш), настоятель храму протоієрей Петро Ландвитович, та численне духовенство Києва і Київської області.

За богослужінням Патріарх Філарет рукоположив у дияконський сан випускника Київської православної богословської академії Андрія Горощука.

Після Божественної Літургії Предстоятель Київського Патріархату виголосив проповідь на тему свята.

Святкове богослужіння завершилося урочистим хресним ходом, після якого настоятель храму протоієрей Петро Ландвитович подякував Предстоятелю за молитву і передав Його Святості просфору та букет квітів.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату