Середа, 17 липня 2019, 15:17:16

Святкування Покрови у Броварах

 | Понеділок, 15 жовтня 2018, 02:36

14 жовтня 2018 р., в 20-ту неділю після П’ятидесятниці, коли по всій Україні особливо радісно відзначають свято Покрову Божої Матері, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній відвідав Свято-Покровську парафію м. Бровари, яка в цьому році святкує 10-ту річницю з дня освячення храму.

Патріарший намісник після Молитви за Україну, яка цього ж дня проходила на Софійській площі у Києві, взяв участь також у хресному ході Покровської парафії.

Разом з архієреєм участь у спільній молитві взяв настоятель храму, благочинний Броварського району та секретар Переяславського єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк разом із запрошеним духовенством.

По завершенні хресної ходи митрополит Епіфаній освятив ікону-мозаїку Благовіщення Пресвятої Богородиці на фасаді храму, яка викладена із смальти.

Після відпусту архіпастир звернувся до присутніх зі словами настанови та привітав Свято-Покровську громаду з першим ювілеєм і храмовим святом. Настоятель парафії прот. Михаїл Лесюк в свою чергу подякував владиці за архіпастирський візит і подарував букет квітів.

Патріарший намісник до 10-ї річниці з часу освячення храму у Броварах нагородив благодійників, жертводавців та активних парафіян високими церковними нагородами.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату