Субота, 21 квітня 2018, 03:06:35

5 травня 2017 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив пам’ятник святому великомученику Юрію Переможцю у м. Тетіїв Київської області.

Участь в освяченні взяв також Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, благочинний Тетіївського району прот. Олег Іванов, благочинний Володарського району прот. Богдан Долинський та інше запрошене духовенство.

На в'їзді до міста Святійшого владику хлібом і сіллю зустріли Голова Тетіївської райдержадміністрації пані Наталія Троянська та міський голова Руслан Майструк.

Під час освячення співав хор Київської православної богословської академії під керівництвом диякона Юрія Мигаля.

В цей день на головній площі міста зібралась велика кількість людей: представники обласної та міської влад, громадські активісти, мешканці та гості міста.

Святійший владика нагородив меценатів спорудженого пам’ятника церковними Орденами та грамотами. Зокрема Орденом Вмч. Юрія Переможця були нагороджені Мельник Юрій Васильович та Демцюра Юрій Васильович.

Після освячення у своєму повчальному слові Святійший Патріарх Філарет привітав жителів міста з цією подією і закликав підносити свої молитви до Бога про дарування Україні миру і єдності. 

Відкриття пам’ятника приурочене 85-ій річниці з дня створення Київської області. Святий великомученик Юрій Переможець є покровителем всієї України і Київської області. Саме тому він зображений на прапорі і гербі Київської області.

Насамкінець Патріарх Філарет разом з митрополитом Епіфанієм відвідали місце зведення Свято-Георгіївського храму м. Тетієва та ознайомились з процесом будівництва. 

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату