Субота, 23 березня 2019, 06:45:36

25 червня 2017 р., в 3-тю неділю після П’ятидесятниці митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив чин освячення храму на честь Преображення Господнього у  м. Згурівка на Київщині.

Напередодні, в суботу, митрополит Епіфаній очолив Всенічне бдіння у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря. Йому співслужила братія обителі.

В недільний день перед входом до Свято-Преображенського храму Патріаршого намісника зустріли парафіяни, які привітали владику на Згурівській землі та піднесли запашний коровай.

Під час освячення храму та Літургії Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Згурівського району і настоятель парафії прот. Олег Селедуєв, благочинний Яготинського району прот. Володимир Лещенко та інше запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія владика звернувся до усіх присутніх у храмі з словами проповіді.

Після Божественної Літургії митрополит Епіфаній привітав жителів районного центру з освяченням храму, а також нагородив благодійників церковними нагородами.

Свято-Преображенський храм у Згурівці був збудований за підтримки Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, а також стараннями місцевих жителів. 

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату