Понеділок, 25 червня 2018, 11:23:37

7 липня, в день Різдва святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення храму на честь Всіх святих землі української, збудований на території військової частини, що дислокується біля с. Калинівка Броварського району Київської області.

В освяченні храму взяв також участь секретар Переяслав-Хмельницького єпархіального управління, благочинний Броварського району прот. Михаїл Лесюк і запрошене духовенство.

Храм було споруджено спільними зусиллями військовослужбовців, духовенства та небайдужих громадян.

Після спільної молитви митрополит Епіфаній привітав усіх з освяченням храму, а також з 50-ю річницею з часу заснування військової частини.

Також Патріарший намісник нагородив Орденом Святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Генерал-майора Бурбу Василя Васильовича та Орденом Святого Георгія Переможця директора Департаменту Дворовського Сергія Валентиновича.

Ряд українських військовослужбовців та меценатів були удостоєними медалями «За жертовність і любов до України» та благословенними грамотами, які вони отримали з рук владики. 

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату