Четвер, 17 серпня 2017, 22:15:16

12 липня 2017 р., в день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму на честь Покрова Божої Матері в с. Розаліївка Білоцерківського району.

Напередодні, у вівторок 11 липня, митрополит Епіфаній очолив Всенічне бдіння у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря. Йому співслужила братія обителі.

 У середу, 12 липня, перед входом до новозбудованого храму Патріаршого намісника зустріли парафіяни, які привітали владику та піднесли запашний коровай.

Після освячення храму була відслужена Божественна Літургія.

Під час освячення та Літургії Патріаршому наміснику співслужили: секретар Переяслав-Хмельницького єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк, благочинний Білоцерківського району прот. Миколай Гопайнич, настоятель парафії прот. Василь Бумба та інше запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх в храмі вірян зі словами проповіді.

Після завершення Божественної Літургії Патріарший намісник привітав усіх з освяченням храму і нагородив мецената і благодійника Олександра Юрійовича Мойсеєнка орденом Христа Спасителя.

На завершення спільної молитви і на добру згадку про освячення Свято-Покровського храму була зроблена спільна світлина.

 

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2013 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяслав-Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату