Неділя, 27 травня 2018, 00:13:18

17 липня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин освячення фундаменту та закладення капсули під будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у с. Тарасівка Києво-Святошинського благочиння.

Його Святості співслужили Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, настоятель парафії ієрей Михаїл Предко та духовенство Києво-Святошинського благочиння.

Після завершення богослужіння Патріарх Філарет привітав усіх присутніх з важливою подією - закладкою нового храму у селі Тарасівка на честь Різдва Пресвятої Богородиці та відзначив благодійників і активних парафіян Патріаршими благословенними грамотами.

У своєму повчальному слові Патріарх Філарет акцентував увагу на значенні храму для спасіння людини і преображенні суспільства, якщо народ буде жити по заповідях Божих.

"Храм буде нагадувати всім про Бога. Хрест, який увінчає храм буде нагадувати, що Господь так полюбив світ, і кожного з нас, що навіть Сина Свого Єдинородного віддав на страждання, на хресну смерть для того, щоб визволити нас від гріха і від смерті. Тому ми повинні дякувати Богові за всі Його благодіяння по відношенню до нас. З іншого боку - пам'ятати про свої гріхи, каятись в них, щоб Господь простив всі наші провини вільні і невільні, щоб наше життя на землі закінчилось переходом у вічне блаженне життя" - відзначив Святійший владика.

Патріарх наголосив, що хоча будівництво храму це непроста справа, але спільними зусиллями благодійників, громади і з Божою допомогою обов’язково увінчається успіхом.

В свою чергу настоятель парафії священик Михаїл Предко подякував Святійшому Патріарху Філарету і митрополиту Епіфанію за візит та подарував архіпастирям квіти.

Після цього Предстоятель ознайомився зі станом будівництвом храму та закликав на всіх присутніх Боже благословення!

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату