Понеділок, 19 серпня 2019, 00:18:26

2 грудня 2017 р. митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму на честь Покрови Божої Матері в с. Козаровичі Вишгородського району.

В цей день перед входом до новозбудованого храму митрополита Епіфанія зустріли діти і парафіяни, які привітали владику та піднесли запашний коровай і квіти.

Після освячення храму була відслужена Божественна Літургія.

Під час освячення та Літургії Патріаршому наміснику співслужили: благочинний Вишгородського району прот. Миколай Іванців, благочинний Білогородський прот. Василь Чупровський, настоятель парафії прот. Олег Петльович, та інше запрошене духовенство.

Після завершення Божественної Літургії митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх в храмі вірян зі словами проповіді.

Цього ж дня відбулося освячення каплиці на честь Всіх святих землі Української с. Козаровичі.

Після виголошеного у каплиці многоліття митрополит Епіфаній привітав усіх присутніх прафіян з освяченням двох святинь у їхньому селі і нагородив меценатів і благодійників архієрейськими грамотами.

На завершення спільної молитви і на добру згадку про освячення Свято-Покровського храму і каплиці була зроблена спільна світлина.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату