Середа, 17 липня 2019, 16:03:53

11 лютого 2018 р. у неділю м’ясопусну митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Дзвінкове Васильківського району.

Напередодні, в суботу ввечері, Патріарший намісник у співслужінні монастирської братії звершив Всенічне бдіння у Свято-Георгіївському храмі Видубицької обителі.

В недільний день перед входом до новозбудованого храму митрополита Епіфанія зустріли діти і парафіяни, які привітали владику та піднесли запашний коровай і квіти.

Після освячення храму була відслужена Божественна Літургія.

Під час освячення та Літургії Патріаршому наміснику співслужили: благочинний Васильківського району прот. Омелян Білик, благочинний Вишнівського благочиння прот. Михаїл Ткач, настоятель столичного храму ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" прот. Валерій Семанцо, настоятель парафії с. Дзвінкове прот. Миколай Ільницький та інше запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія на Літургії митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх в храмі вірян зі словами проповіді.

Завершилось богослужіння виголошенням многоліття після якого Патріарший намісник нагородив меценатів і благодійників церковними нагородами. Зокрема, за вагомий внесок у будівництво храму Орденом святого Миколая Чудотворця був нагороджений благодійник Дутчин Дмитро Миронович.

В цей день митрополит Епіфаній також відвідав парафія Свт. Миколая Чудотворця у м. Боярка. Настоятель храму прот. Василь Лило розповів владиці про життя і діяльність парафії, проінформував про майбутні плани щодо розпису храму та його благоустрою.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату