Вівторок, 19 лютого 2019, 12:46:36

28 квітня 2018 р. митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму на честь Різдва Іоана Хрестителя в с. Масківці Баришівського району на Київщині.

Перед новозбудованим храмом з хлібом-сіллю архієрея зустріли парафіяни і настоятель громади прот. Ігор Марцін.

Урочисте святкове Богослужіння розпочалося із освячення престолу і храму, після чого було звершено Божественну Літургію.

Під час освячення храму та Божественної Літургії владиці співслужив секретар Переяславської єпархії прот. Михаїл Лесюк, благочинний Переяславського району прот. Іван Бобітко, благочинний Бориспільського району і тимчасово виконуючий обов’язки благочинного Баришівського району прот. Ігор Марцін та інше запрошене духовенство.

Будівництво храму на честь Різдва Іоана Хрестителя розпочав попередній настоятель парафії прот. Володимир Боренько, який рік тому, 2 травня 2017 р., трагічно загинув внаслідок ДТП. Після Літургії Патріарший намісник разом з присутнім духовенством відслужив заупокійну літію за спокій душі прот. Володимира.

На завершення богослужіння митрополит Епіфаній звернувся з повчальним словом до віруючих та нагородив церковними відзнаками благодійників, які активно долучилися до будівництва храму.

Владика поспілкувався також з батьками трагічно загиблого священика Володимира і передав в дар святе Євангеліє.

Після цього була зроблена спільна світлина на згадку про освячення храму.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату