Середа, 17 липня 2019, 15:17:24

30 травня 2018 р. на території військової частини № 3077 Національної гвардії України митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив чин освячення місця під будівництво храму-каплиці на честь Святого архістратига Божого Михаїла.

З самого ранку біля фундаментів майбутнього храму зібралась численна кількість військовослужбовців.

Патріаршого намісника зустрів начальник штабу, підполковник Горбатюк Петро Михайлович, який безпосередньо буде опікуватись процесом будівництва храму.

Під час чину освячення місця та наріжного каменя митрополиту Епіфанію співслужили: капелан військової частини № 3077 прот. Василь Хомин, настоятель Свято-Покровської парафії с. Нові Петрівці прот. Тарас Кобевка, капелан військової частини № 3018 прот. Федір Мазур та протодиякон Василь Дідора.

Після освячення митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх із словами проповіді та вітань. Владика подякував всім воїнам за їх ратний труд в справі захисту нашої держави України та побажав, щоб уже в цьому році кожен, хто служить в цій військовій частині, мав змогу прийти до новозбудованого храму і помолитись.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату