Середа, 19 червня 2019, 06:05:21

2 червня 2018 р. Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив чин освячення місця під будівництво храму на честь Пресвятої Тройці в смт. Рокитне на Київщині.

Традиційно архієрея зустріли жителі селища, які передали владиці запашний коровай і квіти.

Під час чину освячення місця та наріжного каменя митрополиту Епіфанію співслужили: благочинний Миронівського району прот. Володимир Петрик, настоятель місцевої парафії прот. Михайло Каліка, намісник Свято-Миколаївського монастиря м. Богуслав ігумен Арсеній (Пожарний), настоятель столичної парафії Ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" прот. Валерій Семанцо та інше запрошене духовенство.

На освячені була також присутня місцева влада: Голова Рокитнянської РДА пан Юрій Андрійович Дідик, голова Рокитнянської ради пан Юрій Андрійович Богданов, жителі та гості селища.

Після освячення митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх із словами проповіді та вітань. Владика подякував усім жертводавцям, які долучилися і будуть надалі допомагати у зведені нового храму.

Традиційно, після освячення, була зроблена спільна світлина для історичної хроніки про цей важливий, у житті рокитчан, день.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату