Субота, 23 березня 2019, 06:09:02

IMG 10541 червня 2014 р., у неділю сьому після Пасхи, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого Михайлівського храму в селі Сошників Бориспільського району Київської області.

Перед новозбудованим храмом з хлібом-сіллю архієрея зустріли настоятель прот. Олег Кубан та дітки недільної школи.

Урочисте святкове Богослужіння розпочалося із освячення престолу і храму, після чого було звершено Божественну літургію.

Під час освячення храму та Божественної Літургії владиці співслужив секретар єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк та запрошене місцеве духовенство.

Після прочитання євангелія на Літургії владика виголосив проповідь.

На завершення Божественної Літургії митрополит Епіфаній звернувся з повчальним словом до віруючих та нагородив високими церковними відзнаками благодійників, які активно долучилися до будівництва храму.

Під час освячення також молились представники районної та місцевої влади голова Бориспільської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Гордієнко та голова сільської ради Іщенко Олександр Миколайович - як основний будівничий храму удостоєний ордену святого Володимира Великого ІІІ ступеня.

Також орденом святителя Миколая Чудотворця нагороджений меценат Криворот Іван Гаврилович.

 

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату