Понеділок, 19 серпня 2019, 00:12:01

У вівторок, 23 жовтня 2012 року, Сумщина зустрічала Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Зранку на кордоні Сумської та Полтавської областей Святійшого Владику зустрічали архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Конотопський Афанасій, громадські та політичні діячі краю, журналісти.

В Недригайлові, у храмі святого праведного Петра Багатостраждального Калнишевського Патріарх Філарет разом з архієреями та духовенством звершив святковий молебень, після чого Святійший Владика взяв участь у відкритті та освяченні пам'ятника святому праведному Петру Калнишевському, який нещодавно встановили в центрі селища. На урочистому дійстві були присутні третій Президент України Віктор Ющенко та народний депутат України Петро Ющенко, за підтримки яких було встановлено чудовий монумент видатному гетьману.

По завершенню Предстоятель виголосив промову, в якій розповів про канонізацію Петра Калнишевського та закликав брати з нього приклад любові до рідної Церкви та Батьківщини.

В рамках архіпастирського візиту на Сумщину, Патріарх Філарет відвідав с.Хоружівка Недригайлівського благочиння. Разом зі Святійшим Владикою прибули й архієреї. Радо зустрічали Предстоятеля та єпископат парафіяни і настоятель Свято-Андріївського храму.

Церква.info

 

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату